Február 8-án a tatai Kenderke AMI FERGETEGES Szólótáncversenyén jártunk a Tehetség Művészeti Iskola – PAKS – paksi Tehetség Táncműhely táncosaival. Az eredmények:

• Cifrabojtár díjban részesült – Frajda Erik táncosunk!
  • Csipkéskeszkenő díjban részesült – Kollár Lili és Fritz Gréta táncosaink!
  • Különdíjban részesült: Szeremley Örkény és Alföldy-Boruss Lelle

A szakmai zsűri dícséretben részesítette Nagy Zolcsi – Loretta Takács, Örs Tuba, Nagy Ádám – Petra Zágonyi táncosainkat.

Büszkék vagyunk rátok ! Hajnalban keltünk, éjjel érkeztünk haza, csomagoltunk, öltözködtünk, hajak, színpadi próbák, majd ismerkedtünk, barátkoztunk, este táncházaztunk…

Köszönjük a Pedagógusaink: Iker Kamilla, Gémesi Zoltán, Józsefné Iker, Balázs Görög, Kakuk Pál, Erika Pölöskeiné és iskolánk munkatársainak és a szervezők munkáját, Németh Dénes és zenekara lenyűgöző, odafigyelő, zenei kíséretét, s a Szülők támogatását, hátországát! Jól éreztük magunkat! Köszönet érte mindenkinek!