Erzsébet Tábor: 2021.07.05-09.

A 2020/21-es tanév lezárásaképpen egy 5 napos tábort szerveztünk az Erzsébet Program keretein belül. Ezen táborunk helyszíne Szalkszentmárton volt, ahol tartalmas és élménydús hetet töltöttünk együtt 2021.07.05-től 09-ig. Számtalan foglalkozáson vehettek részt a táborozók: első sorban a táncpróbákon, hiszen napjainkat a magyar néptánc és a magyar népi kultúra köré építettük fel, ez volt a fő tematikánk. Megismerkedtünk a székelyföldi táncok alapjaival, valamint korábbi koreográfiáink is újításra kerültek. Ezenkívül ügyességi és gyorsasági feladatok, kézműveskedés, süti sütés, sportvetélkedők, kirándulás színesítették programjainkat. A tábort iskolánkból Görög Balázs és Iker Kamilla koordinálta, míg a Szederinda NTE részéről Oláh-Réthy Napsugár, Szeremley Anna és Szabó Bence vállaltak oroszlánt részt a munkálatokban.