Köszönet a mai napért … Baján, a Bácskai Kultúrpalotában jártunk, ahol a négy induló egyéni és csoportos indulónk közül mindannyian, ARANY minősítést kaptak, kaptunk. Fritznè Szabó Àgnes, Fritz Gréta-Pünkösdi népdalok -Arany minősítés, Oláh-Réthy Málna Oláh-Réthy, Vasvári Zoé délvidéki népdalok Arany minősítés, Vajay- Kovács Zorka, Vajay-Kovács Liza, Trázer Luca ,Fritz Gréta – bogyiszlói dallamok – Arany minősítés .Dömsödi Rita, Vajay-Kovács Villő , Fritz Gréta mezőföldi népdalok – Arany minősítés A néptánc része, a népdal, ennek művelése legalább annyira fontos! Ma is büszkék lehettünk! A rendezvény a Bács-Kiskun megye továbbjutói, valamint a Délvidék részére lett hirdetve. Megérte a sok munka! Sok-sok dicséret a Tehetség Alapfokú Művészeti Iskolának-Művészeti iskolánk cecei,paksi, és szalkszentmártoni tanulóinak. Köszönjük a kíválló  szervezést a házigazda Tanoda Duna Népzene-Néptánc Tanoda, Ölveczky Tamásnak, és a zsűri munkáját- Gabriella Tintér, Juhász Gábor és a Juhász zenekar. Csodás élmény, de a legnagyobb a reggeli közös koffein mentes kávézás lányaimmal és  az együtt eltöltött mai nap, amikor is bizonyságot szerezhettem, hogy jó úton járunk. Boldogan érkeztünk haza! Köszönünk mindent!