1. május 24-én művészeti iskolánk II. Tanévzáró gálája az idei évben , most Előszálláson.

A vizsgaműsoron 150 növendékünk adott számot az egész évben tanultakról. Sokszínű csodálatos műsort láthattunk! Gratulálunk mindenkinek! Köszönet az egész éves együttműködésért, az Előszállási Általános Iskolának, és vezetőjének, a Polgármesteri Hivatalnak, a polgármester úrnak ,és a Művelődési Háznak. Hálásak vagyunk a közös célok megvalósításáért a kedves szülőknek, és minden támogatónknak. Külön köszönet a Tehetség Művészeti Iskola – PAKS minden pedagógusának, és munkatársának, akik megfeszített munkatempóval állnak helyt most az év végén is. Hajrá és tovább is együtt gyermekeinkért ,tehetségeinkért!