Újabb szép eredmények a Tehetség Művészeti Iskola Tehetség Táncműhelyében.

Néptánc pedagógusunk, tánckarvezetőnk Iker Kamilla a tatabányai XII. Forgó Rózsa Fesztivál szóló táncversenyére vitte Szeremley Örkényt, Valkai Annát és Lelle Alföldy-Boruss táncosainkat. Csodás aranyos nap lett… Megtérült a lelkiismeretes munka, a sok belefektetett idő és energia!

Alföldi –Boruss Lelle és Szeremley Örkény mezőkeresztúri táncokkal arany minősítésben, illetve Valkai Anna (csupán 2 év táncos múlttal rendelkezve) őrkői cigánytáncokkal ezüst minősítésben részesült.

Gratulálunk! Büszkék vagyunk rátok!

Köszönjük a muzsikát Németh Dénesnek és zenekarának, az elismert zsűri munkáját, valamint a verseny kiváló kivitelezését Szegvári Ildikó – főszervező asszonynak és segítőinek, hogy igazán otthon érezhettük magunkat! Jó élmény volt!