Magyar Kultúra Napja Sárbogárd-Tehetség Alapfokú Művészeti Iskola-Sárréti Csókavirág Népi Egyesület szervezésében. Köszönet a Tehetség Művészeti Iskola dolgozóinak, minden kollégának, a segítő szülőknek és a Csóka táncosoknak a munkájukért! Nekem a Kultúra Napján is mind díjazottak vagytok! Néhány kép a tegnapi napról… Közel 200 növendékünk lépett fel Sárbogárdról Sárkeresztúrból a paksi Tehetség Táncműhelyből. Csodás művészi produkciókat láthatott a nagyérdemű közönség a balerináktól, a társastáncosoktól, a moderntáncosoktól, a néptáncosoktól. Köszönjük kedves vendégeink nagyszerű műsorát, a Kacifánt Táncegyüttesnek Sárkeresztúrról, és a Pántlika Néptánc Egyesületnek Tamásiból, valamint a helyi Huszics Vendel kórus közreműködését. Köszönet és hála a szép megnyitóért dr. Sükösd Tamás polgármester úrnak, valamint, Horváth Istvánnak a helyi művelődési ház vezetőjének, áldozatos munkájáért. Köszönet a pontosságért és a szép muzsikáért Szemző Angélának és zenekarának!Csodás estével ünnepeltük a himnusz kétszázadik éves születését Köszönjük a közönségnek a vastapsot, és hogy telt házzal ünnepelhettünk.