Újabb büszkeségek, iskolánkban!

Csodálatos gyerekeink, fiataljaink! Miközben néptáncosaink Székesfehérváron jártak, társas és modern táncosaink, Budapesten voltak és gyönyörű eredményeket hoztak.! Hétvégén a Tehetség AMI Tendance csoportjával és a Princess Tse táncosaival vettünk részt az MLTSZ budapesti kvalifikacióján!

A Tehetség színeiben Dudás Tia és Májer Diána Díva című kűrjükkel aranyminősítést szereztek!

A Tehetség AMI táncosai Mátrix kűrjükkel a 2. Helyezést szerezték meg! (A három pontozóból kettő minket látott jobbnak, de a pontok alapján 0,5 ponttal lecsúsztunk az aranyéremről)

A Princess Tse versenyzőivel pedig 7 arany, 4 ezüst és egy különdíj lett az egészen páratlan végeredmény!

Gratulálunk és köszönet a táncosoknak és mestereiknek, Radnai Zoltán Tanár Úrnak és Dudás Patrícia-Tia néninek ,akik áldozatos munkával hétről-hétre készülnek, versenyeznek a növendékekkel !Nagyon büszkék vagyunk !