Egyik esemény a másikat érte ezen a hétvégén is.

Csodálatos táncosainkkal, növendékeinkkel a Tehetség-Táncműhely-jel Siófokon jártunk, az Országos Ifjúsági Néptánc Fesztiválon! Köszönöm a tánckar vezetőnknek ,Iker Kamillának, hogy hittel, szeretettel és határozott szakmaisággal viszi tovább az általam már régóta járt utat. Anyukaként csodálatos, hogy ott van mellettem immár kollégaként. Köszönet Görög Balázsnak az év közbeni segítségért! Nagy köszönet Pölöskeiné Erikának és Kiss Ágnesnek, hogy barátként, kollégaként mindig számíthatok rátok! Köszönöm Gémesi Zoltánnak a közös munkát és, hogy segít megőrizni a bogyiszlói, régi, hiteles táncanyagot, amely sokunk számára fontos! Szeretettel öleljük, és köszönjük a szülőknek, akik a táncművészet és hagyományápolás irányába terelik gyermekeiket és sok éve támogató partnerek a közös művészeti nevelésben! Köszönjük a házigazda: Balaton Táncegyüttesnek a szerető gondosságot, az Örökség Népművészeti Egyesület zsűrijének a sok szép gondolatot és az építő kritikát! Innen is köszönet  a Tarsoly zenekar fantasztikus és (ami még többet ér) odafigyelő muzsikájáért! Nem minősítő fesztivál volt, de annál talán sokkal értékesebb!

Fantasztikus szakmai hétvége és csapatépítés!