A Tehetség Alapfokú Művészeti Iskola 2023. május 13-án tartotta évzáró gáláját Pakson a Csengey Dénes Művelődési Házban. A műsort nagy érdeklődés kísérte.

Szülők, barátok, a táncot és művészeteket kedvelő ismerősök sokasága jelent meg és tisztelte meg az előadást.

Felléptek az iskola néptánc, balett, hip-hop és népi ének tanszakának paksi és Paks környéki tanulói.

A gála végén Iker Józsefné az iskola vezetője köszönetet mondott a tanulóknak az egész éves lelkiismeretes munkájukért és köszönetet mondott a szülőknek, hogy lehetővé tették, hogy ilyen nagy energiát tudjanak befektetni a számukra oly kedves művészeti ágakba.

Megemlítette milyen sok fellépésen, versenyen vannak túl igen szép sikerrel.

Az igazgatónő virággal köszönte meg az iskola tanárainak és dolgozóinak áldozatos munkáját.