Erzsébet Tábor: 2021.08.23-27.

Csodaszép hetet töltöttünk együtt tele élményekkel, tánccal, játékkal…
A sárkeresztúri székhelyű Keresztúri Kicsik és Kamaszok táncegyüttesekkel a 2020/21-es tanévben kezdtük el a közös munkát; hatalmas fejlődésen mentünk együtt keresztül, rengeteget tanulhattunk egymástól az elmúlt év során. Méltó befejezése volt ez az egy hetes időszak, mikor is az eddig tanultakból új koreográfiát fogalmazhattunk meg, amit a táborzáró gálán be is mutattunk a nagyközönségnek.
Jutott még időnk egy tanulmányi kirándulásra, Alapra. Ezenkívül meglátogattuk a Pákozdi Arborétumot is. A szabad foglalkozások alatt nem volt hiány a játszóterezésből, gyermekjátékokból, társasjátékokból, közös csacsogásokból…
Hálásan köszönjük a helyszínt a Sárkeresztúri Napraforgó Óvodának és a rengeteg segítséget az ott dolgozó pedagógusoknak, továbbá a finom ételeket, amit kaptunk! A legnagyobb köszönetet és hálát pedig a gyermekek mögött álló, összetartó szülői kollektívának mondjuk!

Művészeti vezetők: Iker Kamilla – Görög Balázs